Zariadené byty do značnej miery určuje jeho vnútro

Zariadené byty do značnej miery určuje jeho vnútro. Ako vyberať nábytok? Tipy pre zariaďovanie nových bytov pomôže budúce Novoselovo vyvarovať unáhlených rozhodnutí o obstaranie nového nábytku (často drahé a nepraktické), ktorý po chvíli môže chcieť nahradiť. Ale nábytok – drahé nehnuteľnosti, a nie každý si môže dovoliť meniť skrine a kreslá tak často, ako šatníka položky.

3

Prvý tip je vybrať ten správny nábytok zistiť viac: neponáhľajte kupovať nový nábytok. Najprv sa musíte rozhodnúť, že pre vás je naozaj potrebné a užitočné v domácnosti z kusy nábytku, a až potom premýšľať o tom, aký druh nábytku bude formovať, výprava, vnútra.

Čerpať na papieri plán jeho bytu, napríklad v mierke 1:20. V rovnakom meradle, kresliť, a potom vystrihnúť papierový nábytok obrazy, ktoré by ste chceli mať v novom byte. Umiestnite rytinám nakreslené na byt plánu, účelu nábytku premyslené a zodpovedajúce ich oblasti bytového priestoru. Je lepšie vykonať niekoľko ubytovacích možností nábytku a vybrať najlepšiu možnosť.

Tip druhý: pokúsiť sa zaobísť bez zbytočného nábytku. Zo skúseností dizajnu, že pre optimálnu nasýtené vnútorný faktor “preplnená” (teda pomer plochy obsadené nábytok, spoločenská miestnosť priestor) pre obývacej izbe alebo v obývacej izbe v štúdiu byte nesmie prekročiť 0,35, spálňa – 0, 45.

Ako vyberať nábytok? Nábytok by mal byť užitočný, pohodlný a vytvárať priaznivé podmienky pre život s ňou. Až potom vyberte typ nábytkového dizajnu, tvaru, farby, čalúnenie. Hlavná vec – použiteľnosť nábytku.

Možno, že budete súhlasiť s tým, že drahý tmavý leštený nábytok nie je vždy ospravedlňuje jeho prísnosť a “okázalosť”, ako to vyžaduje neustálu starostlivosť, strach z vody, dotýkať horúcich predmetov. Trblietavé povrchy vytvoriť viac odrazom, ktoré pneumatík oči a prispievajú k celkovému vnútra skrine prvok nepokoja. Hosteska na konštantnej handrou v ruke, šúchal leštený povrch, sotva vychutnať šumivých výhľad na jemné lesklé povrchy, a ženy v domácnosti nábytok sa stáva jeho služobníkom kúpiť tu. Absencia svetské, ekonomickú racionalitu takým nábytkom neguje jeho nepodmienečné externé výhody. Aký druh nábytku si vybrať? Krásny nábytok zapadajú do interiéru, pohodlné, praktické, racionálne.

Čalúnenie nábytku – jedným z hlavných kritérií pri výbere pohoviek, kresiel a stoličiek; a hlavná požiadavka na čalúnenie – okrem pohodlia a praktickosti. Naša rada: mali zvoliť materiál, ktorý spĺňa celkového farebnej schémy dizajnu miestnosti; súčasne starostlivosť o nábytok by nemal vyžadovať obrovské úsilie a časovo náročné.

Sťahovanie do nového domu alebo bytu, môžete priniesť svoje staré rodinné tradície, vrátane tradície interiéru. Vyhodiť staré stereotypy. Premýšľajte o komfort, efektivitu, pohodlie, hygienu a ľahkú údržbu nábytku. To sú podmienky pojmu “pohodlie”. Váš nový byt je naozaj krásne a pohodlné, len keď je vnútro riešená úplne novým spôsobom.

Dokonca aj v starom byte, bez toho aby museli vymeniť nábytok, môžete vytvoriť úplne nový štýl interiéru. Možnosti sú mnohé: jedná sa o permutácie nábytku a úprav nábytku (nemusí sa nutne radikálny), nákup výmenou krytov pre čalúnenie, vám umožní zmeniť celkový vzhľad interiéru v pravidelných intervaloch. A samozrejme vziať do úvahy to, čo si môžete nechať bez ľútosti.

Ďalším užitočným tip: nábytok by mal byť v harmónii s dispozície bytu, dostupnosti a rozmiestnenie vloženom vybavenie, zapadajú do celkového farebnej schémy domova. Moderné dekorácie interiéru zahŕňa použitie v miestnostiach dekoračných textílií, moderné tapety, dekoratívne sklo, keramika, tlače.

Každý si môže vytvoriť svoj dom pekné a útulné shope tu. A to si vyžaduje tvorivosť a vynaliezavosť. Preto je naše rady by nemali byť brané ako dogmu, ale ako príklad “správne” prístupom k problému výbere nábytku. Myslieť na seba a vytvoriť nový interiér vášho domova.