Real Sociedad – Deportivo Alavés

Brazil Havelange Hospitalized

Real Sociedad na glebie wita Deportivo Alaves w pojedynku dwóch najbliższych sąsiadów w tabeli La Liga. A kiedy będzie nadzieja, że jego rywal w długim czasie jest w stanie pokonać, ponieważ nie udało mu miał osiem długich lat! Alavés ale dowodzi, że La Liga to nie tylko zbieg okoliczności.

Oba zespoły spotkały się przez dłuższy czas, zwłaszcza w Segunda i ich wzajemne Pojedynek w kontekście największej konkurencji w Hiszpanii trzeba było czekać dość długo. Ostatnie pomiary sił w Premier League zakończył się na korzyść Alaves, który wygrał w 2006 roku Ostatni Major League wyjazd do Deportivo Alaves w Anoeta stadionie domu wygrać dzięki dwóm bramkom José Javier Barkera. Następnie w polu, jak gracze prowadził Kahveci Kovacevic, Prieto, albo Juanito Navarro.

W tym sezonie obie drużyny udało się sprostać oczekiwaniom, a zwłaszcza dla Deportiva jak debiutant, aktualny dziewiątej pozycji z wielkim sukcesem. Alavés ginie z Valencia i Sevilla, ale w szoku, na przykład, remis z Atletico Madryt czy Barcelona wygra nad tym sezonu sprawia, że dość gdzie wszyć Esperal w Zabrzu niezwykłe wydarzenie. W ostatniej rundzie Alavés długo prowadził w domu przeciwko Maladze, ale pięć minut przed końcem zajęła ona dwa punkty w porównaniu Roberto Rosales.

A ponieważ gra przeciwko Maladze dostał czerwoną kartkę Teo Hernandez, będzie cierpieć w tej rundzie. Inaczej jednak goście nie mają żadnych nieobecności, co z pewnością nie można powiedzieć o swoich przeciwników. Real Sociedad San Sebastian brakuje graczy, takich jak Imanol Agirretxe Markel Bergara lub Sergio Canales. Może dlatego, że goście i pewny siebie przed meczem z Anoetě są pełne optymizmu.

On promieniuje z obrońca Alexis, który media przed meczem powiedział:.. “Myślę, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do pojedynku z Realem Sociedad To nie będzie łatwe, nie jest dodatkowym bodźcem w postaci ścisłej pozycji w tabeli Jestem pewien, że możemy spodziewać się trudnego testu i zdecydowanym przeciwnikiem ale nie chcą rezygnować z wyprzedzeniem. mamy ciężko pracował, aby wymyślić strategię działania, mamy większe doświadczenie, a nasz zespół jest bardziej pewny siebie “, dodał obrońca Alexis.

W pojedynku tych dwóch rywali nawet nie zdarzyło się raz, że zespoły rozstał bez bramek, więc na pewno trzeba patrzeć do przodu. Real Sociedad w domu obsługiwać większość przeciwników, ale w ostatniej rundzie miał dużo szczęścia. W derbach Basków, natomiast od początku Bilbao celem ołowiu dzięki Zurutuza, ale ostatecznie musiał zadowolić się upokarzającą porażką. Muniain, Aduriz i Williams zadbał o obrocie i zmianie nawet kosmetycznej w postaci bramki Martinez był pomocny dla gości. Real Sociedad na przemian wygrywa i pokonuje niemal nieuchronnie, więc teraz kolej na zwycięstwo.

więcej: http://esperal-warszawa.pl