Může hračky pomáhají vytvářet pozitivní vzory pro děti?

Všichni víme, že děti mají aktivní subjekty a aktivní představivost. Čím více věcí, které musí bavit, tím více budou vyhnout se problémům. Hraní může být skvělý způsob, jak pro děti, aby vykonávaly své mysli a těla. S pomocí hraček, simulovat skutečný život může pomoci dítěti rozvíjet její představivost, při práci spolupracovat s ostatními. Takže hrát nejen pomáhá rozvíjet představivost, ale pomáhá s cennými sociálních dovedností, stejně.

Záleží na tom, jaký typ hraček děti hrají s? Když přijde na panenky by to mohlo. Vzhledem k tomu, panenky jsou obvykle používány napodobovat skutečný život, který má panenku, která vykresluje pozitivní obraz by mohl mít větší pozitivní vliv na to, jak se děti vylíčit. Některé studie naznačují, že nerealistický tělo obraz Barbie, spolu s přestříkané modely časopisů a výborný dokonalých hollywoodských hereček, mohou být škodlivé pro mladé dívky vnímání sebe sama.

Proto je panenka, která pomáhá vylíčit více pozitivní vnímání sebe sama je dobrou volbou pro mladou dívku. Tyto Liv panenky jsou novou panenku linka, která alespoň pokus, jak toho dosáhnout. I když se říká, že mají vady, které jsou štíhlé a poměrně dokonalé hledat, ale jsou krokem správným směrem. Zaměřují se také hodně o módě a reklamy a videa na Liv světě jsou docela mělké.

Nicméně, oni přece mají některé pozitivní věci do pohybu pro ně. Zdůrazňují módu a účesy, což je realistické, protože preteen a dospívající dívky jsou do módy a vlasy. Většina mladých dívek, kteří hrají s těmito panenkami se ucházejí dospívající, takže to je docela realistický. Další pěkná věc, o nich je, že zdůrazňují přátelství a kamarádství.

Panenky jsou také mělo být více jako skutečné dívky, protože mají nedostatky. Jeden miluje sport a skateboardu, ale ona je Klutz. Dalším důvodem je cesta do dělá její přátelé vlasy, ale ona nemůže vidět věc bez brýlí. Je to běh liv panenka vtip, že nebude ji dělat si vlasy, pokud má její brýle dál. Další pěkná věc, o této hračky je Zdůrazňují vývoji dívčí talent, ať už jde o vlasy, móda, bruslení, jízdu na kole, nebo hudba, většina dětí má talent nebo zájem by chtěli rozvíjet.

Nejnovější kolekce také přichází s štěňat. Každý jednotlivý panenka má svůj vlastní štěně. Výuka děti k péči o zvířata učí empatii a odpovědnost. Jedná se o velmi cenné dovednosti potřebné pro život a svět by byl lepším místem, kdyby se všichni naučili tyto věci v mladém věku. Na podzim, tam bude nový přírůstek do sbírky panenky, pojmenovaný Hayden, ona má nejen zvířátko zajíčka, ona dokonce začne nadaci na pomoc bezdomovcům zvířat. Takže tyto hračky jsou dokonce podporovat veřejně prospěšné práce.